ODDZIAŁ 0A

Dzień wiosny

Zimowe spacery

Konkurs "Świąteczna Bombka"

Oddział przedszkolny 0A zdobył I miejsce w XVI Gminnym Konkursie „Świąteczna Bombka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie.

Zabawa andrzejkowa

Grzybobranie

WYCHOWAWCA - mgr Magdalena Chaniecka

Oddział przedszkolny OA to dzieci  5- 6 latnie. Grupa liczy 25 uczniów w tym 14 dzieci 6-letnich oraz 11 dzieci 5-letnich.  Dzieci chętnie uczęszczają do szkoły, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej albo gimnastycznej, jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Dzieci aktywnie uczestniczą w życiu klasy i szkoły, biorą udział w akademiach, uroczystościach szkolnych oraz konkursach.

Spotkanie z policjantami

Konkurs na najpiękniejszą choinkę

I miejsce  w XV Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych i Ozdób świątecznych

Gratulacje!!! Uśmiech