ODDZIAŁ 0B

WYCHOWAWCA - mgr Marlena Kacprzak

Grupa 0 „b” to oddział przedszkolny, liczący 14 dzieci: 8 dziewczynek i 6 chłopców. Jest to grupa mieszana wiekowo, do której uczęszczają dzieci 3, 4 i 5 – letnie. To bardzo żywiołowa, roześmiana, otwarta i chętnie współdziałająca z nauczycielem gromadka. Ich ulubioną aktywnością są zabawy ruchowe ze śpiewem i muzyką, także śpiewanie piosenek oraz malowanie farbami. Często inicjują zabawy wymyślone przez siebie, np. wchodząc w różne role, przez co wyrażają samych siebie i sprawia im to dużą frajdę. Poza tym lubią słuchać czytanej im literatury dziecięcej, a także aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu podczas spacerów i wyjść na plac zabaw. Dzieci z ochotą przychodzą do szkoły, by spędzić miło czas. Kształtują relacje społeczne, uczą się samodzielności, funkcjonowania i przestrzegania zasad ustalonych w grupie, a także kulturalnego udziału w akademiach, uroczystościach i imprezach klasowych oraz szkolnych.

Akcja ZNICZ

Akademia z okazji Święta Niepodległości